Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Hlohovec, Jihomoravský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Hlohovec, Jihomoravský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Hlohovec, Jihomoravský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyHlohovec - Hlohovec, Jihomoravský kraj

Hlohovec - Hlohovec, Jihomoravský kraj

rekreační dům za noc: léto 4.300 Kč, zima 2.600 Kč

Více informací


Pronájem Rekreačního domu Hlohovec v oblasti Jižní Morava: 2 ložnice, celkem pro 1 až 8 osob.rekreační dům za noc: léto 4.300kč, zima 2.600kč. Srdečně Vás zveme do Domku na vinohradech (80m²), který nově nabízíme. Domek s velkou zahradou poskytujeme celoročně jako celý dům k pronájmu pro jednu skupinu lidí: 1 - 8 osob. Je umístěn přímo v srdci Lednicko - valtického areálu mezi naše nejkrásnější zámky Valtice 4 km, Lednice 4,5 km a spoustu dalších úžasných staveb na území bývalého Lichtenštejnského panství. Stojí na konci malebné obce Hlohovec a navazuje přímo na vinařské a cyklistické stezky, kterými se na kole či pěšky dostanete například do Valtic až k zámku. Je vhodný pro rodiny s dětmi, skupinu přátel ale i romantický pobyt ve dvou. Interiér je nově zrekonstruovaný. Domek a zahrada nemá žádné přímé sousedy a vy zde budete mít soukromí. Podmanivý výhled na Hlohovec či Pálavu Vás vybídne k relaxaci a posezení u dobrého vína. Na domek navazuje louka a vinice.

Kolem domu je velká oplocená zahrada 500m² s řádky vinné révy, ovocnými stromy a bylinkovou zahrádkou. Součástí zahrady je přístřešek pro uschování kol (možnost nabíjení elektrokol), 2 venkovní posezení, solární zahradní sprcha, dřevěné dětské pískoviště, venkovní gril a zahradní WC (suché). K dispozici jsou 4 soukromá parkovací místa a další kolem domu.

Parametry nemovitosti

NázevDomek na vinohradech
Ložnice2 ložnice
MěstoHlohovec
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.