
Inzerát již není v nabídce
Prodej pozemku • 923 m²V Lukách, Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves, Královéhradecký kraj
V Lukách, Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves, Královéhradecký krajMHD 5 minut pěškyTato nemovitost již od 8 401 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Prodej rovinatého pozemku, o celkové ploše 923 m2, který je vhodný k výstavě rodinného domu v části obce Dolní Nová Ves. Je zde plánovaná dvoupodlažní stavba, nebo bungalov obdélníkového tvaru. Zastavěnost pozemku je určená na 20%, 10% vychází na zpevněné plochy a 70% je zůstává pro zeleň. Pozemek je obdélníkového tvaru, z jedné strany lemovaný obecní komunikací a je součástí lokality s novou výstavbou rodinných domů. Inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, plyn a voda vede v přilehlé komunikace, pár metrů od pozemku. Příjezd je zajištěn z obecní komunikace. V obci je veškerá občanská vybavenost. Tuto nemovitost nabízí realitní kancelář M&M reality.
Parametry nemovitosti
| Stav | Velmi dobrý | 
|---|---|
| Číslo inzerátu | 829414 | 
| Vlastnictví | Osobní | 
| Plocha pozemku | 923 m² | 
| Konstrukce budovy | Smíšená | 
|---|---|
| Typ pozemku | Stavební | 
| Umístění | Klidná část | 
| Cena za jednotku | 2 329 Kč / m2 | 
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 5 minut pěšky | 
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 8 401 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.