Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 2+1 • 55 m²J. A. Gagarina, Nejdek - Nejdek, Karlovarský kraj
J. A. Gagarina, Nejdek - Nejdek, Karlovarský krajMHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • ParkováníTato nemovitost již od 7 247 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Nabízíme k prodeji útulný byt 2+1 o užitné ploše 55 m², který se nachází ve vyhledávané klidné části obce Nejdek. Byt je umístěn ve 2. podlaží cihlového domu. Je po kompletní rekonstrukci, což z něj činí ideální možnost k nastěhování bez nutnosti dalších investic. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev teplé vody bojler. Jak kotel, tak i bojler prošly nedávnou výměnou a jsou zcela nové. Součástí kupní ceny je i většinové vybavení. Vzhledem k užitné ploše a dispozici bytu se jedná o ideální volbu pro jednotlivce či menší rodinu, kteří hledají komfortní bydlení v klidném prostředí s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto atraktivního bytu v Nejdku. Těšíme se na Vaší návštěvu a jsme připraveni zodpovědět veškeré Vaše dotazy. S financováním Vám ráda a zdarma poradí naše hypoteční specialistka.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 830592 |
---|---|
Dispozice | 2+1 |
Vybaveno | Částečně |
Podlaží | 2. podlaží |
Konstrukce budovy | Cihla |
Cena za jednotku | 32 545 Kč / m2 |
Užitná plocha | 55 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Stav | Dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 7 247 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.