Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+kk • 68 m² bez realitkyNa Jezerce, Praha - Nusle

Nepřehlédněte
Na Jezerce, Praha - NusleMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
Měsíční nájemné21 000 KčUšetříte 1 000 Kč22 000 Kč

+ Poplatky za služby1 500 Kč
+ Poplatky za energie3 000 Kč
+ Vratná kauce21 000 Kč


Moderní a útulný byt 2+kk v cihlové budově na 3. patře s výtahem je nyní k dispozici k dlouhodobému pronájmu.

Nabízí velmi dobrý stav nemovitosti s částečným vybavením. Celková plocha bytu činí 68 m2 a skládá se z obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny.

Sklepa pro uložení vašich věcí. Vytápění a ohřev TUV je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

Pokud hledáte moderní bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti, tento byt je pro vás to pravé. Metro Pankrác 4 minuty chůze, konec tramvajové smyčky v docházkové vzdálenosti. Arkády Pankrác místo pro vaše nákupy. Byt je po celkové rekonstrukci. Vhodné jako manažerské bydlení. Prosíme nekuřáky, bez domácích mazlíčků a bez dětí.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě kontaktujte skrz zprávy.

Modern and cozy 2+kk apartment in a brick building on the 3rd floor with an elevator is now available for long-term rent.

It offers a very good condition of the property with partial furnishings. The total area of the apartment is 68 m2 and consists of a living room connected to a kitchenette, a bedroom, and a bathroom.

The apartment does not offer the possibility of roommates, parking, or a garage, but it does offer a cellar space for storing your belongings.

If you are looking for modern living in a quiet location with good access to all amenities, this apartment is the right choice for you. Pankrác Metro station is a 4-minute walk away, and the end of the tram loop is within walking distance. Arkady Pankrác is a place for your shopping. The apartment is in overall reconstruction.

For more information and to arrange a viewing, please contact me through messages. I look forward to your interest!

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu839006
Dispozice2+kk
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla
Užitná plocha68
UmístěníKlidná část
Dostupné od30. 4. 2024
Podlaží3. podlaží z 4
Cena za jednotku309 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Výtah
Sklep 2 m²
MHD 2 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDNa Veselí
🚶 149 m (2 min)
PoštaPraha 4
🚘 910 m (2 min)
ObchodPotraviny - Večerka
🚶 22 m (0 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 537 m (6 min)
RestauraceRestaurace U Kouřilů
🚶 178 m (2 min)
LékárnaLékárna Gemini
🚶 673 m (8 min)
ŠkolaZŠ Sdružení
🚶 343 m (4 min)
Mateřská škola
🚶 317 m (4 min)
Sportoviště
🚘 534 m (2 min)
Hřiště
🚶 117 m (1 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.