Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj
Prodej bytu 3+kk 89 m², Kovařovicova, Brno, Jihomoravský kraj

Prodej bytu 3+kk • 89 m² bez realitkyKovařovicova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj

Kovařovicova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský krajMHD 4 minuty pěšky • Parkování • Balkón 8,8 m²
Cena9 500 000 Kč

Tato nemovitost již od 40 289 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,89 %.


Tento byt se nachází novostavbě z roku 2012 v brněnské čtvrti Žabovřesky. Jde o prostorný třípokojový byt, s velkou předsíní, ze které se vchází do jednotlivých místností bytu.

Při vstupu máte před sebou na konci chodby místnost nyní užívanou jako pracovna. Po pravé straně je velká ložnice s vestavěnou skříní. A nalevo můžete pokračovat dál chodbou. Než dojdete do obývacího pokoje můžete vpravo odbočit do prostorné koupelny s vanou. Nebo se otočíte nalevo a před sebou budete mít samostatný záchod. Sousední dveře skrývají vstup do šatny/komory. Když půjdete dál, vstoupíte do srdce celého bytu. Obývací pokoj se pyšní nejen velkým oknem ale i vstupem na balkon (o rozloze 8,8 m2). Další součástí je kuchyňský kout, v němž najdete zvýšenou linku se sporákem a dřezem. Spotřebiče (myčka, trouba, mikrovlnka a lednička) jsou zde vestavěné. Kuchyňský kout je ohraničen skříní, která ho odděluje od vstupu do pokoje. Při vstupu do domu nejdříve musíte projít brankou a dostanete se do vnitrobloku plného zeleně (jehož podíl je součástí nabízené nemovitosti), poté vejít do vchodu a dostat se do 1. patra. A jste tady.

Z tohoto domu se také pohodlně během pěti minut dostanete do obchodu, několika restaurací nebo na zastávky tramvají Mozolky (3,10) a Stránského (1).

Na nemovitosti nejsou žádná věcná břemena, neváznou na ní hypotéky atd. Měsíční náklady jsou nízké, topení i ohřev vody je centrální, na vše vlastní měřáky.

Pokud hledáte prostorný byt s balkónem v klidné lokalitě poblíž centra Brna neváhejte mě kontaktovat skrze zprávy a domluvíme si prohlídku této skvělé nabídky.

This apartment is located in a newly built building from 2012 in the Žabovřesky district of Brno. It is a spacious three-bedroom apartment, with a large entrance hall leading to the individual rooms of the apartment. Upon entering, you have a room currently used as an office at the end of the hallway. To the right is a large bedroom with a built-in wardrobe. And to the left, you can continue down the hallway. Before reaching the living room, you can turn right into a spacious bathroom with a bathtub. Or you can turn left and find a separate toilet in front of you. The adjacent doors hide the entrance to a dressing room/storage room. Moving forward, you will enter the heart of the entire apartment. The living room boasts not only a large window but also access to a balcony (8.8 m2). Another feature is the kitchenette, where you will find a raised counter with a stove and sink. Appliances (dishwasher, oven, microwave, and fridge) are built-in. The kitchenette is separated from the entrance to the room by a cabinet. Upon entering the building, you first have to pass through a gate and enter a green courtyard (part of the property on offer), then enter the building and reach the 1st floor. And here you are.

From this building, you can also easily reach a shop, several restaurants, or tram stops Mozolky (3,10) and Stránského (1) within five minutes.

If you are looking for a spacious apartment with a balcony in a quiet location near the center of Brno, do not hesitate to contact me via messages, and we will arrange a viewing of this great offer.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu839277
Dispozice3+kk
Dostupné od1. 7. 2024
Podlaží2
Typ budovyCihla
RizikaPrověřit »
Užitná plocha89
VybavenoNevybaveno
StavVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
PENBB - Velmi úsporná

Vybíráte byt?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón 8,8 m²
MHD 4 minuty pěšky
Parkování

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDMozolky
🚶 328 m (4 min)
PoštaBrno 16
🚘 1 756 m (4 min)
ObchodDrogerie
🚶 282 m (3 min)
BankaRaiffeisen stavební spořitelna
🚘 1 034 m (2 min)
RestauraceChicago
🚶 37 m (0 min)
LékárnaLékárna na Horové
🚶 302 m (4 min)
ŠkolaMŠ Fanderlíkova
🚶 464 m (6 min)
Mateřská školaMiniškolka Skřítek
🚶 517 m (6 min)
SportovištěFC Svratka Brno
🚶 16 m (0 min)
Hřiště
🚶 411 m (5 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.