Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 4+kk • 110 m² bez realitkyLaudova, Praha - Řepy

Rezervováno
Laudova, Praha - ŘepyMHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Lodžie 7 m²
Měsíční nájemné29 000 KčUšetříte 1 000 Kč30 000 Kč

+ Poplatky za služby3 500 Kč
+ Poplatky za energie3 500 Kč
+ Vratná kauce29 000 Kč


Moderní a prostorný byt 4+kk nabízí svým nájemníkům komfortní bydlení ve velmi dobrém stavu. Byt je plně vybaven, 2x koupelna s WC, prostorná kuchyň, pračka se sušičkou , klimatizace, lodžie o ploše 7m2.

Byt o celkové ploše 110 m2 se nachází na 2. podlaží z celkem 4-podlažního domu.

K dispozici je parkování před domem, a na přilehlém parkovišti, vše bez modrých zón, vždy zaparkujete. K bytu náleží velká komora 6m2 na patře, na každém patře budovy jsou vždy jen 2 byty, v -1NP k dispozici místnost pro kočárky a kola. V budově žije klidná a slušná komunita

lidí, kteří udržují pořádek a klid, budova se zamyká a je velice bezpečná.

100m od budovy se nachází školka a 200m od budovy se nachází základní škola pro děti. V blízkosti domu je k dispozici několik dětských hřišť a lesopark s aktivním hřištěm nejen pro děti. V okolí veškerá občanská vybavenost, MHD.

Jestliže hledáte moderní bydlení s veškerým komfortem, na klidném místě a s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, neváhejte mě kontaktovat skrze zprávy a domluvte si prohlídku bytu.

Modern and spacious 4+kk apartment offers its tenants comfortable living in very good condition. The apartment is fully equipped, with 2 bathrooms with WC, a spacious kitchen, a washer with dryer, air conditioning, and a 7m2 balcony.

The apartment, with a total area of 110 m2, is located on the 2nd floor of a 4-story building.

Parking is available in front of the building and in the adjacent parking lot, all without blue zones, you will always find a parking spot. The apartment also includes a large 6m2 storage room on the floor, with only 2 apartments on each floor of the building, a room for strollers and bikes on the -1st floor. The building is home to a quiet and decent community of people who maintain order and peace, the building is locked and very secure.

100m from the building is a kindergarten and 200m from the building is an elementary school for children. Nearby there are several playgrounds and a forest park with an active playground not only for children. All amenities, public transport nearby.

If you are looking for modern living with all the comforts, in a quiet location with all the amenities within walking distance, do not hesitate to contact me through messages and arrange a viewing of the apartment.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu844302
Dispozice4+kk
Dostupné od1. 7. 2024
Podlaží2. podlaží z 4
Užitná plocha110
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyPanel

Co tato nemovitost nabízí?

Lodžie 7 m²
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDK Trninám
🚶 236 m (3 min)
PoštaPraha 618
🚶 619 m (7 min)
ObchodBilla
🚶 514 m (6 min)
BankaČSOB
🚶 680 m (8 min)
RestauraceTankárna
🚶 624 m (7 min)
LékárnaLékárna Řepy
🚶 416 m (5 min)
ŠkolaPražská TK a SOŠ, s.r.o.
🚶 169 m (2 min)
Mateřská školaMateřská škola Fialka
🚶 95 m (1 min)
SportovištěBMX aréna Řepy
🚘 862 m (3 min)
Hřiště
🚶 131 m (2 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.