Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+kk • 50 m² bez realitkyNad Okrouhlíkem, Praha - Libeň

Nad Okrouhlíkem, Praha - LibeňMHD 7 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Terasa 6 m²
Měsíční nájemné26 000 Kč

+ Poplatky za služby3 000 Kč
+ Poplatky za energie1 000 Kč
+ Vratná kauce40 000 Kč


Dobrý den, nabízím k okamžitému pronájmu velice nadstandardní bydlení v projektu Mazanka. Jedná se o moderní, klidný, z velké části vybavený byt o velikosti 49,9m², k bytu náleží prostorná terasa o velikosti 6m². Orientace bytu je východní, nachází se v nejvyšším 3.np, k dispozici je výtah. Součástí bytu je moderní klimatizace, plně vybavená kuchyň se spotřebiči (věstavěná trouba s varnou deskou, vestavěná lednice, mikrovlnná trouba, myčka). Dále se v bytě nachází rozkládací gauč, jídelní stůl s židlemi, manželská postel s úložným prostorem, noční stolky, osvětlené skříně, vestavěná skříň, velký botník, komora s regálem, koupelnová skříňka, moderní LED osvětlení. Vybavení odpovídá přiloženým fotkám (kromě TV).

Součásti bydlení v projektu Mazanka je plně vybavená posilovna, která je pro obyvatele zdarma. Dále je zde možnost pronájmu soukromé sauny nebo vířivky za poplatek. Bydlení klade velký důraz na bezpečí obyvatel, které zajišťuje kromě rozsáhlého kamerového systému a moderního bezpečnostního vstupního systému, který podporuje mimo jiné i Face ID i 24h bezpečnostní služba, sloužící zároveň jako recepce pro přebírání zásilek.

V bezprostředním okolí bytového komplexu se nachází lesopark Okrouhlík vhodný pro procházky či jiné sportovní aktivity. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Ládví (cca 600m) s veškerou občanskou vybaveností (supermarkety, pošta, restaurace,..).

Za poplatek 1500 Kč/měsíc je možné pronajmout garážové stání.

V ceně nájmu je internet - optika rychlost 1000mbps.

Elektřina bude přepsána na nájemníka.

Poplatky činí cca 4000 Kč/měsíc (3000 Kč služby a 1000 Kč energie).

Vratná jistota - 40 000 Kč.

Provize - 0 Kč.

Hello, I offer very high-standard housing for rent in the Mazanka project. It is a modern, quiet, largely equipped apartment of 49,9m², the apartment has a spacious terrace of 6m². The orientation of the apartment is east, it is located on the highest 3. floor, and there is an elevator. The apartment has modern air conditioning, and a fully equipped kitchen with appliances (built-in oven with hob, built-in fridge, microwave, dishwasher). In addition, the apartment has a sofa bed, dining table with chairs, double bed with storage space, bedside tables, illuminated wardrobes, built-in wardrobe, large shoe cabinet, pantry with shelf, bathroom cabinet, modern LED lighting. The equipment corresponds to the attached photos (except the TV).

Part of the housing in the Mazanka project is a fully equipped gym, which is free for residents. There is also the possibility of renting a private sauna or jacuzzi for a fee. The housing puts great emphasis on the safety of the residents, which is ensured by an extensive camera system and a modern security entrance system that supports, among other things, Face ID, as well as a 24-hour security service, which also serves as a reception for receiving packages.

Near the apartment complex is a forest park Okrouhlík suitable for walks or other sports activities. Within walking distance is the metro station Ládví (about 600m) with all civic amenities (supermarkets, post office, restaurants,...).

Renting a garage for a fee of 1500 CZK/month is possible.

The rent includes internet - fiber optics speed 1000mbps.

Electricity will be transferred to the tenant.

Charges are about 4000 CZK/month.

Security deposit - 50,000 CZK.

No commission.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu847764
Dispozice2+kk
Dostupné od1. 8. 2024
Podlaží3. podlaží z 3
Užitná plocha50
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovySmíšená

Co tato nemovitost nabízí?

Jak neplatit kauci?
Parkování
Garáž
Terasa 6 m²
Výtah
MHD 7 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDNa Slovance
🚶 579 m (7 min)
PoštaPraha 85
🚘 2 762 m (10 min)
Obchod
🚶 579 m (7 min)
BankaRaiffeisenbank
🚘 1 471 m (8 min)
RestauraceSlovanka
🚶 752 m (9 min)
LékárnaDr. Max
🚘 1 177 m (7 min)
ŠkolaZŠ a MŠ Na Slovance
🚘 1 093 m (7 min)
Mateřská školaMŠ Na Pěšinách
🚘 2 874 m (11 min)
SportovištěTJ Sokol Kobylisy
🚘 2 196 m (9 min)
Hřiště
🚶 497 m (6 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.