Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 28 m² bez realitkyČernomořská, Praha - Vršovice

Rezervováno
Černomořská, Praha - VršoviceMHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 1,7 m²
Měsíční nájemné18 000 Kč

+ Poplatky za služby1 270 Kč
+ Poplatky za energie1 500 Kč
+ Vratná kauce36 000 Kč


Moderní a útulný byt 1+kk se nachází ve 2. podlaží elegantního nárožního bytového domu stojícího na rozhraní Vinohrad a Vršovic, jen pár kroků od Havlíčkových a Heroldových sadů. Celková plocha bytu činí 27,5 m2 a nabízí sklep o velikosti 1.7 m2.

Plochu bytu tvoří obytná místnost s kuchyní a částečně odděleným spacím koutem (s velkou postelí - rozkladací souprava HEMNES se dvěma kvalitními matracemi), koupelna (se sprchovým koutem, WC a umyvadlem) a předsíň (s vestavěnou skříni).

Okna jsou dřevěná špaletová, na podlaze jsou původní repasované parkety, v koupelně dlažba. Výška stropu je 2,85 m. Kuchyně je vybavena značkovými vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí a kombinované pračky se sušičkou. Vytápění je podlahové na elektřinu (na nízký tarif).

Secesní budova je po kompletní rekonstrukci (dokončena v r. 2020), při níž bylo dbáno na zachování původního rázu. K bytu přísluší sklep přístupný výtahem.

Dům stojí v boční jednosměrné ulici, romantické Havlíčkovy sady jsou vzdálené pouhých 150 metrů, blízko se rozkládají i Heroldovy sady. V pohodlném pěším dosahu jsou obchody, restaurace, kavárny, bistra, lékárna, kino i tramvajové zastávky, cesta do centra zabere asi 7 minut.

Podlahova plocha 26,8 m2, sklep 1,7 m2.

• Nájemné ve výši 18,000- Kč měsíčně

• Zálohy na služby ve výši 1,270,- Kč měsíčně (včetně služeb, společných prostor a vody)

• Elektřina - záloha 1,500,- Kč měsíčně

Volné k nastěhování ihned.

The modern and cozy 1+kk apartment is located on the 2nd floor of an elegant corner residential building on the border of Vinohrady and Vršovice, just a few steps away from Havlíčkovy and Heroldovy gardens. The total area of the apartment is 27,5 m2 and it offers a cellar with a size of 1.7 m2.

The apartment consists of a living room with a kitchen and a partially separated sleeping area, a bathroom (with a shower, toilet, and sink), and an entrance hall.

The windows are wooden casement windows, the original refurbished parquet floors are on the floor, and there is tiling in the bathroom. The ceiling height is 2.85 m. The kitchen is equipped with branded built-in appliances, including a dishwasher and a combined washer and dryer. The heating is electric underfloor heating (on a low tariff).

The Art Nouveau building has undergone a complete reconstruction (completed in 2020), with a focus on preserving its original character. The apartment includes a cellar accessible by an elevator.

The house is located on a side one-way street, the romantic Havlíčkovy gardens are just 150 meters away, and the Heroldovy gardens are also nearby. Within a comfortable walking distance, there are shops, restaurants, cafes, bistros, a pharmacy, a cinema, and tram stops, with a journey to the city center taking about 7 minutes.

Floor area 26.8 m2, cellar 1.7 m2.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu851198
Dispozice1+kk
Dostupné od11. 7. 2024
Podlaží2. podlaží z 5
Konstrukce budovyCihla
VytápěníElektrické
Užitná plocha28
VybavenoVybaveno
StavPo rekonstrukci
VlastnictvíOsobní
PENBD - Méně úsporná
RekonstrukceKompletní

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 1,7 m²
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHD
🚶 285 m (3 min)
PoštaPraha 101
🚶 811 m (10 min)
ObchodLa Focacceria
🚶 205 m (2 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 361 m (4 min)
RestauraceBeat Restaurant
🚶 202 m (2 min)
LékárnaLékárna Sámova
🚶 548 m (7 min)
ŠkolaBankovní akademie - gym. a SOŠ a.s.
🚶 336 m (4 min)
Mateřská školaMŠ Slovenská
🚶 457 m (5 min)
Sportoviště
🚶 454 m (5 min)
HřištěU Štiky
🚶 429 m (5 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.