Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 3+1 72 m², Konšelská, Praha, Praha
Pronájem bytu 3+1 72 m², Konšelská, Praha, Praha
Pronájem bytu 3+1 72 m², Konšelská, Praha, Praha

Pronájem bytu 3+1 • 72 m² bez realitkyKonšelská, Praha - Libeň

NovýUrčeno ke spolubydlení
Konšelská, Praha - LibeňČástečně vybaveno
Měsíční nájemné8 923 Kč

+ Poplatky za služby500 Kč
+ Poplatky za energie1 200 Kč
+ Vratná kauce8 460 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 8 923 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Nabízím k pronájmu prostorný pokoj v bytě 3+1 v, který se nachází v prvním podlaží celé stavby. Byt je ve velmi dobrém stavu a díky částečné vybavenosti představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a komfortní možnost spolubydlení. V bytě jsme dva kluci, kteří hledají náhradu za spolubydlící a to od 1. června.

Celková plocha pokoje činí 20 m². Byt se nachází v klidném prostředí

I offer a spacious room for rent in a 3+1 apartment located on the ground floor of the building. The apartment is in excellent condition and, thanks to partial furnishing, it represents an ideal choice for those looking for a quality and comfortable co-living option. In the apartment, there are two guys who are seeking a replacement roommate starting June 1st.

The total area of the room is 20 m². The apartment is situated in a quiet neighborhood.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu901394
Dispozice3+1
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla
RekonstrukceKompletní
Užitná plocha72
UmístěníKlidná část
Dostupné od1. 6. 2025
PodlažíPřízemí
VytápěníElektrické
Cena za jednotku124 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.