
Prodej bytu 3+1 • 72 m² bez realitkyLabská kotlina, Hradec Králové - Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Tato nemovitost již od 25 009 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Nabízím k prodeji svůj útulný a prostorný družstevní byt o dispozici 3+1, který se nachází v cihlové budově o celkovém počtu čtyř podlaží. Byt o obytné ploše 74 m² se nachází v prvním podlaží, což přispívá k jeho příjemnému a svěžímu dojmu. Celý byt je v dobrém stavu a částečně vybaven, čímž je připraven k okamžitému nastěhování a úpravám dle vlastních představ.
Dále mohou budoucí majitelé využít balkon o rozloze 3,5 m², který poskytuje ideální prostor pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Součástí bytu je také sklep o ploše 8 m², který nabízí praktické úložné možnosti. Energetický štítek budovy je kategorie C, což svědčí o relativně nízké energetické náročnosti objektu.
K dispozici je parkování, což je v dnešní době neocenitelnou výhodou. Budova je postavena bez výtahu a nemá bezbariérový přístup, což může být vhodné zejména pro ty, kteří preferují klidnější a tradičnější řešení bydlení.
Máte-li zájem o bližší informace či prohlídku, kontaktujte mě prosím skrze zprávy na komunikační platformě. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají prostorné a dobře udržované bydlení v atraktivní lokalitě.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 934871 |
---|---|
Dispozice | 3+1 |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Dobrý |
Vlastnictví | Družstevní |
PENB | C - Úsporná |
Užitná plocha | 72 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 30. 11. 2025 |
Podlaží | 1. podlaží z 4 |
Konstrukce budovy | Cihla |
Cena za jednotku | 86 806 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
Sklep 8 m² | |
MHD 4 minuty pěšky |
Balkón 3 m² | |
Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 25 009 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.