
Prodej domu 4+1 • 123 m² bez realitkyDubová, Buštěhrad - Buštěhrad, Středočeský kraj
Tato nemovitost již od 43 615 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Nabízíme k prodeji mezonetový byt 4+1 v dvojdomku s vlastní zahradou a parkovacím stáním na Buštěhradě. Jedná se již o druhou realizaci tohoto objektu naší firmou v lokalitě, kde máme mnohaleté zkušenosti s výstavbou bytů a rodinných domů.
Přidejte se k desítkám spokojených zákazníků firmy Meritum Kladno s.r.o. ve vyhledávané lokalitě Buštěhrad a zažijte moderní rodinné bydlení v blízkosti Prahy, Kladna a letiště se základní občanskou vybaveností přímo u místa bydliště.
Byt je dispozičně řešen následovně:
První patro – Obývací pokoj, kuchyně, toaleta s umyvadlem, zádveří, prostor pod schody, technická místnost a komora.
Druhé patro – Tři pokoje, prostorná koupelna, samostatná toaleta s umyvadlem a chodba.
Byt lze rozšířit o půdní prostor (montáž podlahy a schodů na půdu), případně lze udělat lehké úpravy vnitřní dispozice.
Vytápění je řešeno podlahovým topením s elektrickým kotlem, alternativně lze nahradit tepelným čerpadlem. Bytová jednotka je vybavena vlastním elektroměrem a podružným vodoměrem.
Součástí bytu je výhradní právo na užívání adekvátní části pozemku – zahrady, která je přístupná z obývacího pokoje a dvou parkovacích stání.
Mezi jednotkami je dvojitá zeď s izolací a strop je přerušen – díky tomu jsou jednotky výborně akusticky oddělené.
Momentálně jsou volné obě, téměř identické, jednotky B1 a B2. Užitná plocha každé jednotky je 123 m2 a plocha zahrad 380 m2 a 394 m2.
Cena jedné jednotky včetně zahrady: 10.900.000,- Kč vč. DPH.
Doplatku podléhá: zámková dlažba parkování, oplocení, instalace půdních prostor, tepelné čerpadlo a další vybavení navíc.
Kolaudace proběhne do 10/2025.
Neváhejte nás kontaktovat pro další informace a případně domluvení prohlídky.
We offer for sale a duplex apartment 4+1 in a semi-detached house with a private garden and a parking space in Buštěhrad. This is already the second project of this property realized by our company in a location where we have many years of experience in building apartments and family houses.
Join the dozens of satisfied customers of Meritum Kladno s.r.o. in the sought-after area of Buštěhrad and experience modern family living near Prague, Kladno, and the airport, with essential community facilities available right at your doorstep.
The apartment is laid out as follows:
First floor – Living room, kitchen, toilet with sink, entrance hall, space under the stairs, utility room, and storage.
Second floor – Three rooms, a spacious bathroom, a separate toilet with sink, and a hallway.
The apartment can be extended with attic space (installation of flooring and stairs to the attic), and minor alterations to the interior layout are also possible.
Heating is provided by underfloor heating with an electric boiler; alternatively, it can be replaced by a heat pump. The apartment unit is equipped with its own electricity meter and an auxiliary water meter.
The apartment includes the exclusive right to use an appropriate portion of the plot – a garden that is accessible from the living room and includes two parking spaces.
Between the units, there is a double wall with insulation, and the ceiling is interrupted – ensuring that the units are excellently acoustically separated.
Currently, both nearly identical units B1 and B2 are available. The usable area of each unit is 123 m² and the garden areas measure 380 m² and 394 m² respectively.
The price for one unit including the garden is CZK 10,900,000, VAT included.
Additional charges apply for cobblestone paving for parking, fencing, installation of attic space, heat pump, and other extra equipment.
The occupancy permit will be issued by October 2025.
Please do not hesitate to contact us for further information or to arrange a viewing.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 936271 |
---|---|
Dispozice | 4+1 |
Vybaveno | Částečně |
Plocha pozemku | 394 m² |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | A - Mimořádně úsporná |
Nízkoenergetický | Ano |
Cena za jednotku | 88 618 Kč / m2 |
Užitná plocha | 123 m² |
---|---|
Poloha domu | Samostatný |
Dostupné od | 26. 8. 2025 |
Stav | Novostavba |
Konstrukce budovy | Cihla |
Vytápění | Elektrické |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
Terasa 24 m² | |
MHD 8 minut pěšky |
Balkón 6 m² | |
Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 43 615 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.