- 2+kk
- 48 m²
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu útulný byt 2+kk, který se nachází v cihlové budově a je umístěný ve druhém patře ze tří. Po nedávné rekonstrukci je byt kompletně modernizován a vybaven tak, aby splňoval všechny nároky na pohodlné bydlení. Dispozice bytu byla navržena s ohledem na praktické využití prostoru o celkové ploše 32 m², kde každá místnost má své jasné a funkční řešení.
K bytu náleží také sklep o ploše 9 m², který je ideální pro uložení sezónního vybavení nebo dalších potřebných věcí. Toto bydlení není určeno ke spolubydlení, což zaručuje maximální soukromí a klid.
Pro více informací a sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte skrz zprávy na komunikační platformě.
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 959614 |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 32 m² |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 3 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 421,88 Kč / m2 |
| Sklep 9 m² |
Máte o nabídku zájem?