
Pronájem bytu 2+kk • 40 m² bez realitkyHelfertova, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím pronájem bytu 2+kk v klidné, velmi atraktivní lokalitě na ulici Helfertova, Černá Pole, v blízkosti parku Lužánky. Byt o výměře 40m2 se nachází ve čtvrtém patře bytového domu bez výtahu a je vhodný pro max 2 osoby. Ihned k pronájmu, tedy prosím pouze zájemce o nastěhování nejpozději do dvou týdnů
Popis:
- po rekonstrukci
-byt je velmi krásně světlý po celý rok, orientován na jihovýchod, v létě teplejší
- obyvaci mistnost s kuchyňskou linkou vybavení : myčka, indukční deska-dvouplotenka, mikrovlnka, zabudovaná lednice.
- pračka , vybavení kuchyně, postel, policové skříně a panel na TV je součástí pronájmu, po dohodě trouba na pečení. .
- Centrální topení plynovým kotlem spravované majitelem, ohřev vody samostatnym bojlerem.
-byt vznikl rozdělením původně velmi velikého bytu přes patro na několik menších samostatných. Protihlukové řešení samozřejmosti
Připojení internetu : cetin, O2 , Vodafone a další.
Vratná kauce ve výši 20.000,-Kč. Prosím nekuřáci, či příležitostní kuřáci nanejvýš. Zvířata po dohodě. Prosím napište i případný termín nastěhování a nějaké info o sobě.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 13. 1. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 400 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 4. podlaží z 4 |
| Číslo inzerátu | 980911 |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 40 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Pronájem bytuSirotkova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj- 2+kk
- 34 m²
16 900 Kč + 3 600 Kč18 300 Kč
Ušetříte 1 400 Kč
Pronájem bytuV Rejích, Brno - Chrlice, Jihomoravský kraj- 2+kk
- 60 m²
18 000 Kč + 4 000 Kč20 000 Kč
Ušetříte 2 000 Kč
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








