
Pronájem bytu 2+kk • 50 m² bez realitkyKornstr. 85, , Dolní Sasko
Kornstr. 85, , Dolní SaskoMHD 5 minut pěškyByt disponuje dvěma hezkými pokoji. Před ním se nachází navíc menší průchozí pokoj.
Nemovitost podléhá ochraně památek.
Minimální doba pronájmu je 2 roky.
Byt se nachází v bytovém domě v centru Goslaru.
Všechny možnosti nákupu zboží každodenní potřeby jsou dosažitelné pěšky (4 minuty chůze k tržnímu náměstí).
Byt není vybaven kuchyní. Malá koupelna je zařízena se sprchovým koutem. V přízemí domu se nachází společný sklep, kde máte možnost připojit si svou pračku. Účtování probíhá podle spotřeby pomocí vodoměrů. Další úložné prostory jsou k dispozici pro každého nájemce.
Náklady na topení a elektřinu nejsou zahrnuty v provozních nákladech, tyto se účtují přímo dodavateli.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.





