Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej chaty, chalupy 850 m², pozemek 5.500 m², Pěnčín, Liberecký kraj
Prodej chaty, chalupy 850 m², pozemek 5.500 m², Pěnčín, Liberecký kraj
Prodej chaty, chalupy 850 m², pozemek 5.500 m², Pěnčín, Liberecký kraj

Prodej chaty, chalupy • 850 m² bez realitkyPěnčín - Alšovice, Liberecký kraj

Pěnčín - Alšovice, Liberecký krajParkování • Garáž • Sklep 80 m² • Terasa 200 m²
Cena14 500 000 Kč

Tato nemovitost již od 56 658 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.


Rekreační středisko Alšovice Dupanda. Stavba aktálně v rekonstrukci před dokončením. Dokončovací práce provedeme dle zadaní nového majitele, případně si investor dokončí dle svých představ. V projektu jsou 3 velké luxusní amatrmány a garaže pro cca 8vozů. Možnost krytého parkování velkého karavanu. Za domem malý vlastní rybníček. Pozemek cca 5,5tis. m2 s benefitem klidné samoty. Z jedné strany les z druhé výhled na louky. Opravdu luxusní místo pro náročné, doporučujeme vidět. Více fotek dodáme po jejich nafocení, včetně dronu. Vedle domu je zpevněný zasítovaný pozemek připravený pro stavbu druhého pensionu. další fota z dronu doplníme. Cena dohodou.

Recreational center Alšovice Dupanda. The construction is currently under renovation and nearing completion. The finishing work will be carried out according to the new owner's specifications, or the investor can complete it according to their own vision. The project includes 3 large luxury apartments and garages for approximately 8 vehicles. There is the possibility of covered parking for a large caravan. Behind the house, there is a small private pond. The plot is approximately 5,500 m² and offers the benefit of peaceful solitude. On one side, there is a forest, and on the other, a view of meadows. A truly luxurious place for those with discerning tastes—we highly recommend seeing it. More photos will be provided once they have been taken, including drone shots. Next to the house is a paved and seeded plot prepared for the construction of a second guesthouse; additional drone photos will be added later. Price negotiable.

Parametry nemovitosti

Dostupné od24. 2. 2026
Konstrukce budovyCihla
Číslo inzerátu994382
PENBD - Méně úsporná
UmístěníKlidná část
Plocha pozemku5 500
StavDobrý
VybavenoNevybaveno
VlastnictvíOsobní
Poloha rekreačního objektuSamostatný
Užitná plocha850
Cena za jednotku17 059 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep 80 m²
Terasa 200 m²
Garáž
Parkování

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Chaty a chalupy

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.