Prodej bytu 5+1 • 132 m² bez realitkyViktoriastraße 35, , Severní Porýní-Vestfálsko
Viktoriastraße 35, , Severní Porýní-VestfálskoMHD 2 minuty pěškyToto výjimečné objekt spojuje výhody vlastnického bytu s pocitem bydlení v samostatném řadovém domě – přímo v srdci Aáchenu. Přestože patří do společenství vlastníků (WEG), tato jednotka má zvláštní postavení: disponuje vlastním vstupem do domu, prostornou možností vybudování střešní terasy a přístupem k idylickému vnitřnímu nádvoří.
Soukromým vstupem z nádvoří vstoupíte do otevřeného obývacího, jídelního a kuchyňského prostoru v přízemí. Vysoké stropy, spousta světla a promyšlené členění prostoru vytvářejí prostornou atmosféru. Samostatné hostinské WC funkčně doplňuje patro.
Stylově upravením zpracované historické dřevěné schodiště vás zavede do prvního patra, kde se nachází ložnice, pracovňa a prostorná koupelna. Z ložnice je možnost vybudovat balkon – základ již byl připraven. Tento balkon může zároveň sloužit jako vstup na plánovanou střešní terasu na střeše přilehlé haly.
Podkroví pojímá další dvě ložnice a moderní sprchovou koupelnu. I zde promyšlené členění prostorů zajišťuje příjemný pocit bydlení na každém patře.
Láskyplně přepracované nádvoří je k dispozici všem vlastníkům ke společnému využití a nabízí klidné útočiště pro relaxaci venku. Když se kupec této jednotky stane navíc vlastníkem přilehlé haly, může mu podle vyhlášky o rozdělení být přidělen přední část nádvoří k výlučnému užívání.
Navíc prakticky využitelná sklepní místnost v podzemním patře prvního zadního domu poskytuje dostatek úložného prostoru.
Nemovitost se nachází v kulturně pulsující oblasti Aáchenu, přímo v oblíbené čtvrti Frankenberger Viertel. Tato čtvrť je vyhlášená jako módní oblast pro mladé lidi, kde najdete řadu restaurací, útulných kaváren a barů. V bezprostřední blízkosti jsou také atraktivní zelené plochy, parky, módní butiky, knihkupectví a další.
V docházkové vzdálenosti se nachází několik autobusových linek a dobře spojené nádraží Rothe Erde (vlakové linky RB20, RE1 a RE9).
Hlavní nádraží i centrum Aáchenu jsou rovněž dosažitelné pěšky během krátké procházky.
Budovy ve čtvrti Frankenberger Viertel jsou převážně postaveny ve stylu secese a doby zakladatelské, jedná se o staré a dobře zachovalé budovy, jež čtvrti dodávají zvláštní kouzlo díky umně zdobeným fasádám a láskyplným detailům.
Všechny společné prostory mimo byty a veškeré technické vybavení budovy prošly kompletní rekonstrukcí a obnovou.
Topení zajišťuje nová tepelná pumpa. Veškeré instalace v oblasti sanitárního vybavení, elektřiny a vytápění byly zcela obnoveny. Byla instalována nová dřevěná okna, dveře a brány, fasáda byla obnovena a nádvoří znovu upraveno. Schodiště byla restaurovaná v souladu s předpisy o památkové péči.
V celém objektu byl zachován jedinečný kouzelný charakter historické stavby, který poznáte na vysokých, místy štukem vyzdobených stropech, starých dřevěných podlahových deskách, křídlových dveřích a historických schodištích. Na moderní a komfortní bydlení si však nikdo nemusí stěžovat, neboť infrastruktura byla uvedena do souladu s nejnovějšími technologiemi.
Byt se prodává v rozšířeném hrubém stavu. Technické vybavení budovy je v bytě – s výjimkou konečné montáže – již nově instalováno. Veškeré potřebné radiátory jsou již instalovány. V přízemí je pod novou betonovou deskou zabudované podlahové vytápění. Stav bytu poskytuje kupujícímu výhodu, že si vše může zařídit dle vlastních představ a náklady odepsat podle mimořádně vysoké památkové odpisové sazby.
Rádi navážeme kontakty s odbornými firmami specializujícími se na interiérové úpravy.
Přilehlou komerční halu je možné volitelně zakoupit navíc za dalších 124 000 €.
Prezentované vizualizace jsou neoficiální zobrazení.
Impressum:
G3 Immobilien GmbH
Hohenstaufenallee 55
52074 Aachen
Sophia Görtges
s.goertges@g3-immobilien.de
01575 6684159
Okresní soud: AG Aachen
Registrační číslo: HRB 27284
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.
















