
Pronájem bytu 1+1 • 16 m² bez realitkyGehsener Straße 33 Berlin Köpenick Köpenick Berlin 12555
Gehsener Straße 33 Berlin Köpenick Köpenick Berlin 12555MHD 2 minuty pěškyZde se můžeš ihned nastěhovat a cítit se jako doma! Byt byl čerstvě připraven a je ve špičkovém stavu.
Ceny:
2x standardní pokoj: 600 € „v teple“ (včetně topení, elektřiny, internetu)
1x pokoj s vlastním balkonem: 700 € „v teple“ (včetně topení, elektřiny, internetu)
Byt je navíc vybaven kompletně zařízenou vestavěnou kuchyní a koupelnou s pračkou.
Byt se nachází na adrese Gehsenerstraße 33 v Berlíně-Köpenick. Poloha je ideální, protože bydlíš v klidu, ale s vynikající dostupností:
MHD: Stanice S-Bahn Köpenick (S3) je dosažitelná za pouhých cca 5 minut chůze. Odtud jsi za cca 15 minut u Ostkreuze a za 25 minut u Alexanderplatzu. Také několik tramvajových linek projíždí přímo za rohem.
Nákupy: Velké nákupní centrum „Forum Köpenick“ je prakticky přímo před dveřmi. Najdeš tam vše (supermarkety, drogerie, obchody).
Volný čas: Krásné historické centrum Köpenicku a spousta vodních ploch (Dahme/Spree) jsou dosažitelné pěšky nebo rychle na kole. Ideální také pro studenty HTW (kampus Wilhelminenhof je rychle dosažitelný).
K dispozici jsou celkem 3 pokoje. Všechny pokoje jsou kompletně zařízené, takže se nemusíš trápit stěhováním. Mezi vybavení každého pokoje patří:
+++ Pohodlná postel a noční stolek
+++ Psací stůl pro práci/učení
+++ Prostorná skříň
Co je na této WG speciální: Všechno je nové! Protože je byt momentálně úplně prázdný, jedná se o nově zakládanou WG. To znamená: Neexistují zde žádné ustálené struktury či „vladaři“. Můžete si společný způsob soužití určovat – ať už jde o funkční WG nebo společné kulinářské večery, to rozhodnete vy.
Obzvláště super: Pokud máš dva přátele, se kterými jsi vždy chtěl bydlet, můžete si byt rovnou pronajmout jako trojice!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.









