Pronájem bytu 2+1 • 56 m² bez realitkySvatováclavská, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
Poznámka k ceně
+ služby 3030, kauce 20200, + adm. poplatek 4000Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 10 100 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Toužíte bydlet tam, kde má město svůj příběh, atmosféru a noblesu? Tento výjimečný byt se nachází ve vyhledávané a prestižní části Karviná – Fryštát, doslova pár kroků od historického centra a náměstí. Ráno si můžete dojít na kávu do centra, večer se projít mezi historickými domy a přitom bydlet v klidu a soukromí. Tohle je lokalita, která má jméno – a drží si svou hodnotu. Byt se nachází ve třetím patře a prošel kompletní rekonstrukcí. Nabízí neprůchozí pokoje, což zajišťuje dostatek soukromí, a balkon, kde si vychutnáte ranní slunce i večerní sklenku vína. Interiér je moderní a nadčasový – nové podlahy dodávají prostoru eleganci, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči potěší každého, kdo má rád styl i funkčnost. Vše je připraveno tak, abyste se mohli rovnou nastěhovat a bydlet bez dalších investic. Tato nabídka je ideální pro ty, kteří chtějí spojit komfort moderního bydlení s kouzlem historického centra. Bydlet ve Fryštátě znamená mít všechno důležité na dosah – restaurace, kavárny, obchody i kulturní dění – a přitom si užívat klid domova. Pokud hledáte výjimečné místo s prestižní adresou, právě jste ho našli.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 25. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Podlaží | 4. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 56 m² |
| Cena za jednotku | 180,36 Kč / m2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 997377 |
| PENB | D - Méně úsporná |
| Voda | Z veřejného zdroje |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 3 minuty pěšky |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.