Prodej domu • 107 m² bez realitkyKounice, Horní Slavkov - Horní Slavkov, Karlovarský kraj
Tato nemovitost již od 17 584 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Nabízím k prodeji svůj cihlový dům o dispozici "ostatní", který se nachází v dobrém stavu a je vybavený pro pohodlné bydlení. Nemovitost o obytné ploše 107 m² stojí na pozemku o rozloze 395 m², což poskytuje dostatek prostoru jak uvnitř domu, tak i v okolí. Dům je osobním vlastnictvím a disponuje potřebnými parkovacími místy, včetně garáže, což je velkým plusem pro rodiny s více vozidly nebo pro návštěvy.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat skrz zprávy nebo komunikační platformu a domluvíme si osobní prohlídku této nemovitosti.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 4. 3. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vlastnictví | Osobní |
| Poloha domu | Řadový |
| Plocha pozemku | 395 m² |
| Cena za jednotku | 42 056 Kč / m2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozice | Ostatní |
| Číslo inzerátu | 997504 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 107 m² |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 17 584 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.














