Prodej domu • 178 m² bez realitky, Hessen
, HessenMHD 5 minut pěšky • Parkování • GarážK prodeji je rodinný dům se dvěma garážemi. Dům je potřeba zrekonstruovat. Okna a vstupní dveře byly v roce 2010 vyměněny. Elektrické rolety jsou k dispozici. Střecha je izolovaná. Koupelny jsou původní z dob stavby. Dům zaujme promyšleným uspořádáním místností, světlými obytnými prostory a krásnou zahradou, která zve k odpočinku a relaxaci.
Nemovitost nabízí několik pokojů, které lze ideálně využít jako obývací, ložnicové, dětské nebo pracovny. Prostorná společenská místnost spojená s jídelnou tvoří srdce domu a nabízí spoustu místa pro rodinu i hosty. Velká okna zajišťují příjemnou, světlem zalitou atmosféru.
Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro volnočasové aktivity, milovníky zahradničení nebo pohodové grilování. Částečně zastřešená terasa zve k relaxaci na čerstvém vzduchu.
Dům se nachází v klidné a rodinně přívětivé okrajové lokalitě městské části Büdingen v Diebach am Haag. V bezprostřední blízkosti se nachází praktický praktický lékař a mateřská škola.
- Elektrické rolety
- Okna a vstupní dveře z roku 2010
- Koupelny z 70. let
- Parkety v obývacím pokoji
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Před rekonstrukcí |
| PENB | F - Velmi nehospodárná |
| Plocha pozemku | 796 m² |
| Cena za jednotku | 2 298 € / m2 |
| Dostupné od | 15. 3. 2026 |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 998723 |
| Užitná plocha | 178 m² |
| Celkem podlaží | 2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Garáž | |
| Parkování | |
| Terasa |
| Sklep | |
| MHD 5 minut pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.









