Pronájem bytu 1+1 • 25 m² bez realitkyLinzer Straße 43 Dessau-Roßlau Dessau Sachsen-Anhalt 06849
Linzer Straße 43 Dessau-Roßlau Dessau Sachsen-Anhalt 06849MHD 4 minuty pěškyKe každému bytu náleží sklep. Navíc má nájemník k dispozici společenskou místnost pro sušení prádla. Dům je vybaven nejmodernější kabelovou technikou. Smlouvy týkající se tohoto zařízení si nájemník může přizpůsobit podle vlastních přání. Za domem se nachází zelená plocha, která je vhodná k odpočinku. Parkovací místo pro Váš automobil lze pronajmout samostatně.
Byty sice nejsou umístěny centrálně, ale vše, co potřebujete pro každodenní život, je v dosahu. Oblast Tiergarten a řeka Mulde jsou dostupné na kole přibližně za 10 minut. Nejbližší supermarket se nachází jen několik minut cesty. Také veřejná doprava je dostupná během několika minut.
Byt je vybaven PVC podlahou, která snižuje přenos nárazového zvuku. Koupelna se sprchovým koutem, bez okna, ale s větráním, je kompletně obložena dlažbou. V kuchyni je umístěna dlažební stěna. Kuchyň si můžete zařídit přesně podle svých představ. Případné stávající kuchyňské vybavení není součástí pronajaté nemovitosti. V bytě jsou také instalovány měřiče tepla a vodoměry pro teplou i studenou vodu.
Pro sjednání prohlídky se prosím spojte s panem Gottschalkem. Těší se, že Vám byt ukáže.
K žádosti o byt od Vás potřebujeme vyplněný formulář s osobními údaji nájemce (Mieterselbstauskunft). Ten si můžete stáhnout v sekci Dokumenty. Dále od Vás potřebujeme následující podklady:
- Kopii občanského průkazu nebo pasu s potvrzením o trvalém pobytu
- Potvrzení o příjmu
- Aktuální výpis ze Schufa
Impresum:
v. S. Management GmbH
c/o Werder Frucht GmbH
Am Frucht- und Frachthof 6
14550 Groß Kreutz
Tel.: +49 33207/370-517
Fax: +49 33207/370-955
Mobil: +49 1511/9566-305
E-mail: T.Gottschalk@vsholding.de
Jednatelé: Gerrit van Schoonhoven, Waltraud van Schoonhoven
Sídlo: Potsdam
Okresní soud Potsdam HRB 24911 P
DIČ: 046/121/07748
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











