Zobrazit mapu
Byty na prodej • 3+kk
(250 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuJánošíkova, Hradec Králové - Slezské Předměstí, Královéhradecký kraj
- 3+kk
- 64 m²
Částečně vybaveno • Balkón 3 m²
6 285 000 Kč(98 203 Kč / m²)
Prodej bytuKobyliské náměstí, Praha - Kobylisy
- 3+kk
- 69 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Sklep 2 m²
7 999 000 Kč(115 928 Kč / m²)
Prodej bytuSeverní, Hradec Králové - Slezské Předměstí, Královéhradecký kraj
- 3+kk
- 63 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 3 m² • Lodžie 3 m²
6 550 000 Kč(103 968 Kč / m²)
Prodej bytuDr. Horákové, Poděbrady - Poděbrady, Středočeský kraj
- 3+kk
- 86 m²
Částečně vybaveno • Sklep 4 m² • Lodžie 5 m²
8 395 000 Kč(97 616 Kč / m²)
Prodej bytuLitoměřická, Praha - Prosek
- 3+kk
- 75 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 3 m²
9 900 000 Kč(132 000 Kč / m²)
Prodej bytuDarmstadt Darmstadt Hessen 64289
- 3+kk
- 100 m²
MHD 1 minuta pěšky
621 095 € + 243 €(6 211 € / m²)
Prodej bytuRevoluční, Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
- 3+kk
- 97 m²
Vybaveno • Parkování
7 950 000 Kč(81 959 Kč / m²)
Prodej bytuA. Roškotové, Vlašim - Vlašim, Středočeský kraj
- 3+kk
- 53 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Lodžie 2 m²
5 290 000 Kč(99 811 Kč / m²)
Prodej bytuVinohradská, Praha - Vinohrady
- 3+kk
- 81 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 3 m²
15 450 000 Kč(190 741 Kč / m²)
Prodej bytuČajkovského, Olomouc - Nová Ulice, Olomoucký kraj
- 3+kk
- 89 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 12 m² • Sklep 4 m²
12 345 Kč(139 Kč / m²)
Prodej bytuAdámiho, Karlova Ves - Karlova Ves, Bratislavský kraj
- Třípokojový
- 73 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3,15 m² • Lodžie 10 m²
270 000 €(3 699 € / m²)
Prodej bytuAugsburg Pfersee Bayern 86157
- 3+kk
- 80 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž
395 000 € + 385 €(4 938 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 3+kk
- 86 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
429 000 € + 320 €(4 988 € / m²)