Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoBavorskoFürth2+1

(3 nemovitosti)

Prodej bytuFürth Fürth Bayern 90765

• 2+1
  • 59 m²

MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Parkování

216 000 € + 278 €(3 661 € / m²)