Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoBavorskoKempten (Allgäu)5+1

(1 nemovitost)

Prodej bytu, Bavorsko

• 5+1
  • 92 m²

MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž

329 000 € + 462 €(3 576 € / m²)