Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoBavorskoLandkreis Neumarkt in der OberpfalzNeumarkt in der Oberpfalz2+1

(1 nemovitost)

Prodej bytu, Bavorsko

• 2+1
  • 59 m²

MHD do minuty pěšky

245 000 € + 285 €(4 153 € / m²)