Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoMecklenburg-VorpommernNordwestmecklenburg

(3 nemovitosti)

Nový

Prodej bytu, Mecklenburg-Vorpommern

• 3+1
  • 67 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

164 900 € + 279 €(2 461 € / m²)