Zobrazit mapu
Byty na prodej • Praha • 1+kk
(63 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuPavla Beneše, Praha - Letňany
- 1+kk
- 35 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m² • Terasa 10,6 m²
6 250 000 Kč(178 571 Kč / m²)
Prodává Bezrealitky
Prodej bytuGerstelova, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 38 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3,6 m²
6 900 000 Kč(181 579 Kč / m²)
Prodej bytuK Barrandovu, Praha - Hlubočepy
- 1+kk
- 26 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 2,45 m²
5 350 000 Kč(205 769 Kč / m²)
Prodává Bezrealitky
Prodej bytuStrnadových, Praha - Vysočany
- 1+kk
- 38 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 2,4 m²
6 290 000 Kč(165 526 Kč / m²)
Prodává Bezrealitky
Prodej bytuJeronýmova, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 30 m²
Částečně vybaveno • Výtah
6 390 000 Kč(213 000 Kč / m²)
Prodej bytuK Botiči, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 29 m²
Novostavba • Výtah • Balkón 5,4 m²
2 499 000 Kč(86 172 Kč / m²)
Prodej bytuK Botiči, Praha - Vršovice
- 1+kk
- 29 m²
Novostavba • Výtah • Balkón 5,4 m²
6 590 000 Kč(227 241 Kč / m²)
Prodej bytuModrého, Praha - Hloubětín
- 1+kk
- 36 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5 m² • Sklep 3 m²
6 950 000 Kč(193 056 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.