Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej

(2 035 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytuBerlin Mitte Berlin 10117

• 3+1
  • 110 m²

MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž

639 000 € + 411 €(5 809 € / m²)

Prodej bytu, Bádensko-Württembersko

• 4+1
  • 93 m²

MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž

370 000 € + 390 €(3 978 € / m²)