Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 034 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuMünchen Obermenzing Bayern 81245
- 3+1
- 82 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž
800 000 € + 400 €(9 756 € / m²)
Prodej bytuScharnhorststraße 15a Bremen Schwachhausen Bremen 28211
- 4+1
- 99 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
385 000 € + 350 €(3 889 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 2+kk
- 64 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
293 000 € + 331 €(4 578 € / m²)
Prodej bytuTheodor-Heuss-Str. 10, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minuty pěšky
119 000 €(1 488 € / m²)
Prodej bytu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
249 000 € + 249 €(3 320 € / m²)
Prodej bytuMunstermannskamp 48, , Dolní Sasko
- 3+1
- 88 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
400 000 €(4 545 € / m²)
Prodej bytu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 6+1
- 125 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
349 000 € + 390 €(2 792 € / m²)
Prodej bytuRheinecke 27 Ludwigshafen am Rhein Oggersheim Rheinland-Pfalz 67071
- 3+1
- 75 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah
257 000 € + 419 €(3 427 € / m²)
Prodej bytuLeipzig Gohlis-Süd Sachsen 04155
- 2+1
- 41 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah
159 400 €(3 888 € / m²)
Prodej bytuHerzog-Johann-Albrecht-Str. 59, , Dolní Sasko
- 5+1
- 153 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování
499 000 €(3 261 € / m²)
Prodej bytuPotsdam Brandenburger Vorstadt Berlin 14469
- 3+1
- 73 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
435 000 € + 480 €(5 959 € / m²)
Prodej bytuDüsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40477
- 3+1
- 65 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah
399 000 € + 211 €(6 138 € / m²)