Zobrazit mapu
Byty na prodej
(2 033 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuNürnberg Langwasser Bayern 90471
- 5+1
- 76 m²
MHD 3 minuty pěšky
348 000 € + 145 €(4 579 € / m²)
Prodej bytuAxdorfer Feld 15 Traunstein Traunstein Bayern 83278
- 3+1
- 87 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
549 000 € + 300 €(6 310 € / m²)
Prodej bytumünchen Solln Bayern 81477
- 3+1
- 70 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
799 000 €(11 414 € / m²)
Prodej bytuWesterbruchstraße 108, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 3+1
- 77 m²
MHD 1 minuta pěšky
159 900 € + 335 €(2 077 € / m²)
Prodej bytuAdolph-Kolping-Str. 65, , Hessen
- 2+kk
- 87 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
335 000 € + 357 €(3 851 € / m²)
Prodej bytuKeferloher-Markt-Straße Putzbrunn-Oedenstockach Oedenstockach Bayern 85640
- 4+1
- 92 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
809 900 €(8 803 € / m²)
Prodej bytuFrankfurt Nordend Hessen 60318
- 3+kk
- 107 m²
MHD 1 minuta pěšky
880 000 € + 145 €(8 224 € / m²)
- 4+1
- 121 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
1 029 900 €(8 512 € / m²)
- 4+1
- 93 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
864 900 €(9 300 € / m²)
Prodej bytuWesterbruchstr. 108, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 2+1
- 65 m²
MHD 1 minuta pěšky
109 900 € + 370 €(1 691 € / m²)
Prodej bytuWassertorstrasse 13 Berlin Kreuzberg Kreuzberg Berlin 10969
- 2+1
- 54 m²
MHD 3 minuty pěšky
210 000 € + 335 €(3 889 € / m²)