Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Pozemky na prodejNěmeckoHessenHochtaunuskreisBad Homburg vor der Höhe

(2 nemovitosti)

Prodej pozemku, Hessen

• 1206 m²

MHD 7 minut autem

2 349 000 €(1 948 € / m²)