Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Německo
(163 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuZolling - Oberappersdorf Oberappersdorf Bayern 85406
- 810 m²
MHD do minuty pěšky
549 000 €(678 € / m²)
Prodej pozemkuLünenerstr. 50, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 985 m²
MHD 7 minut pěšky
120 000 €(122 € / m²)
Prodej pozemkuRheintalstr. 12, , Bádensko-Württembersko
- 237 m²
MHD 3 minuty pěšky
250 000 €(1 055 € / m²)
Prodej pozemkuNeuer Graben 2A, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 572 m²
MHD 5 minut pěšky
150 000 €(262 € / m²)
Prodej pozemkuBerg Allmannshausen Allmannshausen Bayern 82335
- 507 m²
MHD 1 minuta pěšky
190 000 €(375 € / m²)