Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaBraník2+kk

(6 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuRoškotova, Praha - Braník

• 2+kk
  • 43 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²

18 000 Kč + 4 000 Kč(419 Kč / m²)

Pronájem bytuRoškotova, Praha - Braník

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování

17 000 Kč + 3 640 Kč(370 Kč / m²)

O2Advertisement