Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaKamýk2+kk

(9 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuKramperova, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 50 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 11 m² • Sklep 5 m²

25 000 Kč + 6 500 Kč(500 Kč / m²)

Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 45 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,6 m² • Sklep 2 m²

23 000 Kč + 4 555 Kč(511 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 52 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,4 m² • Sklep 2 m²

24 500 Kč + 5 865 Kč(471 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuK Lesu, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 59 m²

MHD 8 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 10 m² • Terasa 10 m²

21 000 Kč + 5 000 Kč(356 Kč / m²)