Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Karlín • 2+kk
(6 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuSokolovská, Praha - Karlín
- 2+kk
- 45 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 2,3 m²
23 500 Kč + 5 000 Kč(522 Kč / m²)
Pronájem bytuSokolovská, Praha - Karlín
- 2+kk
- 70 m²
Částečně vybaveno • Balkón 2 m²
30 000 Kč + 2 Kč(429 Kč / m²)
Pronájem bytuKřižíkova, Praha - Karlín
- 2+kk
- 48 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 4 m²
18 500 Kč + 700 Kč(385 Kč / m²)
Pronájem bytuU Mlýnského kanálu, Praha - Karlín
- 2+kk
- 55 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Terasa 5 m²
29 000 Kč + 6 000 Kč(527 Kč / m²)
Pronájem bytuThámova, Praha - Karlín
- 2+kk
- 45 m²
MHD do minuty pěšky • Vybaveno • Balkón 3 m²
21 000 Kč + 4 500 Kč(467 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.