Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaModřany

(17 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuKolmanova, Praha - Modřany

• 2+kk
  • 52 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 6,4 m² • Lodžie 5,9 m²

27 000 Kč + 3 000 Kč(519 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 2+kk
  • 66 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 7,5 m²

29 500 Kč + 5 500 Kč(447 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 Kč + 8 000 Kč(424 Kč / m²)

Pronájem bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 2+kk
  • 62 m²

MHD 7 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 4 m² • Lodžie 8 m²

25 000 Kč + 6 000 Kč(403 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuLevského, Praha - Modřany

• 2+kk
  • 47 m²

MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Parkování

20 900 Kč + 2 500 Kč(445 Kč / m²)

Pronájem bytuČeskoslovenského exilu, Praha - Modřany

• 1+kk
  • 39 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 4,6 m² • Sklep 2,45 m²

18 000 Kč + 3 495 Kč(462 Kč / m²)

Pronájem bytuKomořanská, Praha - Modřany

• 1+kk
  • 46 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²

18 000 Kč + 4 850 Kč(391 Kč / m²)