Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Nusle • 1+kk
(9 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuBoleslavova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 34 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Terasa 25 m²
23 000 Kč + 4 500 Kč(676 Kč / m²)
Pronájem bytuSekaninova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 31 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
15 000 Kč + 3 000 Kč(484 Kč / m²)
Pronájem bytu5. května, Praha - Nusle
- 1+kk
- 25 m²
Částečně vybaveno • Lodžie 2 m²
13 950 Kč + 4 250 Kč(558 Kč / m²)
Pronájem bytuOldřichova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 25 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno
16 000 Kč + 3 200 Kč(640 Kč / m²)
Pronájem bytuČestmírova, Praha - Nusle
- 1+kk
- 20 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 1,5 m²
17 500 Kč + 1 500 Kč(875 Kč / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.