Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaSmíchov

(67 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuTomkova, Praha - Smíchov

• 1+1
  • 63 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 8 m²

21 000 Kč + 3 500 Kč(333 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuKobrova, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 80 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 7 m² • Terasa 38 m²

29 900 Kč + 15 888 Kč(374 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Celné, Praha - Smíchov

• 1+1
  • 35 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m² • Lodžie 10 m²

21 900 Kč + 4 610 Kč(626 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Neklance 34, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 33 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 1 m²

14 990 Kč + 3 100 Kč(454 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMozartova, Praha - Smíchov

• 1+kk
  • 22 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování

19 000 Kč + 4 200 Kč(864 Kč / m²)

Krátkodobé

Pronájem bytuPlzeňská, Praha - Smíchov

• 23 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž

36 777 € + 6 490 €(1 599 € / m²)