Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaStodůlky2+kk

(24 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuRotavská, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 57 m²

MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Lodžie 4 m²

19 000 Kč + 5 500 Kč(333 Kč / m²)

O2Advertisement

Nový

Pronájem bytuHábova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 50 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5 m²

22 000 Kč + 4 779 Kč(440 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuKettnerova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 45 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah

17 000 Kč + 4 000 Kč(378 Kč / m²)