Pronájem bytuNa Spojce, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 44 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 1,9 m²
29 000 Kč + 2 500 Kč(659 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(14 nemovitostí)
Vybaveno • Výtah • Sklep 1,9 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Garáž
Vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 16 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování
MHD 3 minuty pěšky • Sklep 10 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 2 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 1,8 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón 3 m² • Sklep 2 m²
Částečně vybaveno • Sklep 5 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 2 m²
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě pronájmu bytů nabízíme i pronájmy domů. Dále u nás najdete prodeje bytů, prodeje domů a prodeje pozemků.