Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaVysočany2+kk

(25 nemovitostí)

Nový

Pronájem bytuPaříkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 55 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 6 m²

19 000 Kč + 8 000 Kč(345 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuSvatošových, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 60 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²

24 990 Kč + 5 853 Kč(417 Kč / m²)

Nový

Pronájem bytuPraha - Vysočany

• 2+kk
  • 44 m²

MHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 4 m²

21 500 Kč + 5 500 Kč(489 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Krocínkou, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 60 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 9 m²

27 500 Kč + 3 500 Kč(458 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²

28 500 Kč + 4 700 Kč(491 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPiskáčkových, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 57 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 10 m² • Sklep 15 m²

26 000 Kč + 5 700 Kč(456 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²

27 900 Kč + 4 400 Kč(569 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 45 m²

27 500 Kč + 3 700 Kč(611 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 52 m²

28 500 Kč + 4 900 Kč(548 Kč / m²)

Pronájem bytuSkloněná, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 63 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Lodžie 5,4 m²

26 000 Kč + 5 500 Kč(413 Kč / m²)

Pronájem bytuU Elektry, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 53 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Lodžie 5 m²

23 000 Kč + 7 000 Kč(434 Kč / m²)