Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNezamyslova, Praha - Nusle

• 2+kk
  • 44 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 1 m² • Sklep 2 m²

19 500 Kč + 1 750 Kč(443 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNebřenická, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 54 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 6,4 m² • Sklep 3 m²

27 000 Kč + 3 300 Kč(500 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuStočesova, Praha - Ruzyně

• 2+kk
  • 54 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 5 m²

26 000 Kč + 6 200 Kč(481 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHrdličkova, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 43 m²

Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 4 m²

17 000 Kč + 4 000 Kč(395 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²

28 500 Kč + 4 700 Kč(491 Kč / m²)