Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(413 nemovitostí)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²

28 500 Kč + 4 700 Kč(491 Kč / m²)

Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 3 m² • Lodžie 6 m²

27 900 Kč + 4 400 Kč(569 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPraha - Stodůlky

• 2+kk
  • 65 m²

Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 10 m²

23 500 Kč + 6 600 Kč(362 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPiskáčkových, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 57 m²

MHD 5 minut pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 10 m² • Sklep 15 m²

26 000 Kč + 5 700 Kč(456 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 2+kk
  • 54 m²

Vybaveno • Parkování • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²

23 000 Kč + 8 000 Kč(426 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPodolská, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Sklep 1 m²

22 000 Kč + 5 800 Kč(440 Kč / m²)