Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(413 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuAmerická, Praha - Vinohrady

• 2+kk
  • 45 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah

19 500 Kč + 3 000 Kč(433 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNeklanova, Praha - Vyšehrad

• 2+kk
  • 38 m²

MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah

19 000 Kč + 3 760 Kč(500 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Dračkách, Praha - Veleslavín

• 2+kk
  • 58 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 6 m² • Lodžie 5 m²

30 500 Kč + 6 500 Kč(526 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuCafourkova, Praha - Bohnice

• 2+kk
  • 57 m²

Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m² • Lodžie 3 m²

21 500 Kč + 5 800 Kč(377 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPrůběžná, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 48 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 5 m²

20 700 Kč + 4 000 Kč(431 Kč / m²)