Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Krocínkou, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 61 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 7 m² • Lodžie 9,2 m²

28 500 Kč + 3 800 Kč(467 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuProsecká, Praha - Prosek

• 2+kk
  • 44 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²

20 000 Kč + 5 000 Kč(455 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuNa Pomezí, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 1 m²

27 000 Kč + 6 361 Kč(551 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuPod Stolovou Horou, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 58 m²

Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 5,1 m² • Sklep 2 m² • Lodžie 5,1 m²

25 000 Kč + 6 000 Kč(431 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuZvěřinova, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 64 m²

MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž • Balkón 13 m² • Sklep 3 m²

24 500 Kč + 6 000 Kč(383 Kč / m²)

Rezervováno

Pronájem bytuVoskovcova, Praha - Hlubočepy

• 2+kk
  • 62 m²

Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 5 m² • Terasa 5,5 m²

21 900 Kč + 7 000 Kč(353 Kč / m²)