Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Pronájem bytuNa Palouku, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 48 m²

MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 5 m² • Lodžie 5 m²

27 000 Kč + 4 500 Kč(563 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuThámova, Praha - Karlín

• 2+kk
  • 45 m²

MHD do minuty pěšky • Vybaveno • Balkón 3 m²

21 000 Kč + 4 500 Kč(467 Kč / m²)

O2Advertisement

Pronájem bytuU Stojanu, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 42 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování

22 000 Kč + 5 000 Kč(524 Kč / m²)

Pronájem bytuMezilehlá, Praha - Hrdlořezy

• 2+kk
  • 61 m²

MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Sklep 5 m² • Terasa 31 m²

23 000 Kč + 5 300 Kč(377 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuCiolkovského, Praha - Ruzyně

• 2+kk
  • 43 m²

MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m² • Lodžie 4 m²

19 700 Kč + 5 405 Kč(458 Kč / m²)