Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty k pronájmuPraha2+kk

(414 nemovitostí)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuAdamova, Praha - Veleslavín

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž

28 000 Kč + 6 000 Kč(571 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuMnichovická, Praha - Háje

• 2+kk
  • 43 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 2 m²

21 000 Kč + 5 000 Kč(488 Kč / m²)

Nepřehlédněte

Pronájem bytuHábova, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 73 m²

Částečně vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 10,6 m² • Sklep 3,5 m²

28 000 Kč + 5 900 Kč(384 Kč / m²)

O2Advertisement

Nepřehlédněte

Pronájem bytuGeologická, Praha - Hlubočepy

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²

25 000 Kč + 7 000 Kč(490 Kč / m²)