Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 2+kk
(413 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuNa Zámyšli, Praha - Košíře
- 2+kk
- 54 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
24 990 Kč(463 Kč / m²)
Pronájem bytuU plynárny, Praha - Michle
- 2+kk
- 49 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Garáž • Sklep 9 m² • Terasa 7 m²
20 700 Kč + 4 500 Kč(422 Kč / m²)
Pronájem bytuDrahobejlova, Praha - Libeň
- 2+kk
- 42 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
20 490 Kč(488 Kč / m²)
Pronájem bytuLaudova , Praha - Řepy
- 2+kk
- 35 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno • Výtah
18 000 Kč + 2 800 Kč(514 Kč / m²)
Pronájem bytuPelušková, Praha - Kyje
- 2+kk
- 41 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž
18 290 Kč(446 Kč / m²)
Pronájem bytuNa pomezí, Praha - Košíře
- 2+kk
- 69 m²
MHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
29 990 Kč(435 Kč / m²)
Pronájem bytuJana Želivského, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 50 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 3 m²
23 500 Kč + 5 290 Kč(470 Kč / m²)
Pronájem bytuU Malvazinky, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 50 m²
Vybaveno • Sklep 6 m²
28 000 Kč + 3 500 Kč(560 Kč / m²)
Pronájem bytuČernokostelecká, Praha - Strašnice
- 2+kk
- 76 m²
MHD 1 minuta pěšky • Částečně vybaveno
22 490 Kč(296 Kč / m²)
Pronájem bytuČeskobrodská, Praha - Hostavice
- 2+kk
- 48 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
19 500 Kč + 5 500 Kč(406 Kč / m²)
Pronájem bytuHögerova, Praha - Hlubočepy
- 2+kk
- 41 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Balkón 2 m²
16 000 Kč + 4 800 Kč(390 Kč / m²)
Pronájem bytuStroupežnického, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 64 m²
Vybaveno • Parkování
25 000 Kč + 800 Kč(391 Kč / m²)
Pronájem bytuModenská, Praha - Horní Měcholupy
- 2+kk
- 54 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 4,4 m²
23 000 Kč + 6 000 Kč(426 Kč / m²)