Pronájem bytuNovákových, Praha - Libeň
- 2+kk
- 45 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Terasa 30 m²
24 500 Kč + 4 037 Kč(544 Kč / m²)
Zobrazit mapu
(414 nemovitostí)
Vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 1 m² • Terasa 30 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Balkón 3 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Parkování
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 6 m²
Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Sklep 1,5 m²
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
MHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Balkón 20 m²
Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
Částečně vybaveno