Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • Praha • 2+kk
(415 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 54 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 6 m²
24 000 Kč + 6 050 Kč(444 Kč / m²)
Pronájem bytu - SpolubydleníLondýnská, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 45 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²
11 000 Kč + 2 500 Kč(244 Kč / m²)
Pronájem bytuHnězdenská, Praha - Troja
- 2+kk
- 45 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Lodžie 2,8 m²
20 000 Kč + 5 500 Kč(444 Kč / m²)
Pronájem bytuOdkolkova, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 58 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 6 m² • Sklep 3 m²
28 500 Kč + 4 700 Kč(491 Kč / m²)
Pronájem bytuPočernická, Praha - Malešice
- 2+kk
- 55 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 6 m² • Sklep 4 m²
26 500 Kč + 9 057 Kč(482 Kč / m²)
Pronájem bytuPetýrkova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 45 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
19 490 Kč(433 Kč / m²)
Pronájem bytuK Lesu, Praha - Kamýk
- 2+kk
- 59 m²
MHD 8 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž • Balkón 10 m² • Terasa 10 m²
21 000 Kč + 5 000 Kč(356 Kč / m²)
Pronájem bytuZubrnická, Praha - Prosek
- 2+kk
- 45 m²
Vybaveno • Výtah • Balkón 4 m²
28 000 Kč + 6 800 Kč(622 Kč / m²)
Pronájem bytuKytlická, Praha - Prosek
- 2+kk
- 54 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování • Garáž
22 990 Kč(426 Kč / m²)
Pronájem bytuU Lihovaru, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 52 m²
Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 5 m² • Sklep 8 m²
29 800 Kč + 5 700 Kč(573 Kč / m²)
Pronájem bytuPilařská, Praha - Satalice
- 2+kk
- 63 m²
Vybaveno • Parkování • Sklep 6 m²
23 900 Kč + 6 000 Kč(379 Kč / m²)
Pronájem bytuPodle Náhonu, Praha - Záběhlice
- 2+kk
- 62 m²
MHD 4 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Balkón 6 m²
25 000 Kč + 8 634 Kč(403 Kč / m²)
Pronájem bytuPoděbradská, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 50 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 5 m²
22 000 Kč + 6 000 Kč(440 Kč / m²)